Kurs walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR

Granit i marmur w domu

Kamienie: granit marmur imituje być może nie najlepiej, ale niewątpliwie granit trwałością swą dorównuje właśnie marmurowi. Wiele osób chcących posiadać trwałe powierzchnie użytkowe w swoich domach wybiera granit marmur a już coraz rzadziej plastik. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż plastikowe powierzchnie są tanie, ale trzeba je dość często wymieniać.


Plastikowe parapety nie starczą nam na…

Plastikowe parapety nie starczą nam na lata jeśli zechcemy na nich trzymać doniczki z kwiatkami. Granit marmur to materiały, które nadają się niewątpliwie najlepiej na nasz parapet. Są one także popularne jako blaty kuchenne i powoli wypierają nawet drewniane kuchenne blaty, które wyglądają efektownie, ale są ciężkie do utrzymania w dobrym stanie przez długi czas i łatwo nasiąkają wilgocią i rysują się. Granit marmur przewyższa oczywiście korzystną ceną. Marmur jest o wiele droższy i dlatego właśnie nie jest aż tak bardzo popularny. Każdy jednak marzy właśnie o marmurowych powierzchniach.

Zarówno granit jak i marmur występują…

Zarówno granit jak i marmur występują w wielu barwach i dzięki temu oba te materiały świetnie wpasują się kolorystycznie do każdego wnętrza. Swoją wytrzymałością zachwycą nas stuprocentowo i za pewne nie będziemy raz spróbowawszy marmuru i granitu, chcieli już blatów i parapetów z żadnych innych materiałów.

Solenizanci

Prezent

Wszystkiego najlepszego życzymy dzisiaj: Bartłomieja, Jerzego, Maliny

Z okazji imienin dużo zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>